Hakkımızda

Hakkımızda Bilgi Edileneceğiniz Bölüm

Öncelikle Güvenceniz Nedir?

R10 üzerinden bugüne kadar toplamış olduğum referanslara ek olarak mobil projeler de Sözleşme ve Fatura ile çalışıyorum ek olarak "geri iade" garantisi sunuyorum.. Belli özel bilgilerin üzerini kapattım ancak güven oluşması amacıyla Vergi Levhası.

Uygulamayı Nasıl Belirliyoruz ve Ne Kadar süre de Kazanmaya Başlıyoruz?

Öncelikle gelir hedefi ve buna göre paket belirlenir, ödeme alınır ardından hazırlanacak olan uygulamalar için rekabetçi keyword listesi hazırlanır. Buna göre ne tarz uygulama olacağı belirlenip ortalama süresini geçirmeyecek şekil de hazırlanır. Hesap teslim için alınmış süre olan 1.5 veya max 2. ay sonun da uygulamamız yayına girdiği günden itibaren kazançlarımız gelmeye başlar.

Neden Mobil Uygulama & Oyun Paketleri?

Bu sektör de diğer sektörlerde ki gibi kazançları görmek için aylarca beklemenize gerek yok direkt olarak uygulamanız aktif olduğu günden itibaren kazançlarınız yansımaya başlıyor. üstelik her işi ben sizin yerinize yapıyorum size AdMob veya hangi reklam servisini kullanıyorsak onun üzerinden gelirleri kontrol etmek uygulama durumunu takip etmek düşüyor hepsi bu. Mobil sektörü geleceğin en büyük sektörü olup bugün etrafımıza baktığımızda neredeyse herkesin bir akıllı telefonu var iş böyle olunca uygulama & oyun pazarı da durmadan büyüyüyor ve mobil sektörü için kaçınılmaz ihtiyaç haline gelen bir pazara dönüşüyor vakit kaybetmeden bu sektöre yapılacak atılım ve yatırımlar mutlaak geri dönüş sağlayacak akıllı sektörde ki akıllı yatırımlar olacaktır. Bu geniş mobil pazarda sadece bir reklamcıya (AdSense) gibi bağlanma durumu yoktur pazar çok büyük ve geniş olduğundan yüzlerce profesyonel reklam şirketiyle de çalışma alternatifini yakalamış oluyoruz. Öyleyse mobil dünyanın avantajlarını sıralamaya başlayalım;

Reklam çeşitliliği (Banlanacağım Korkusu Yok!)

AdMob için alternatif ise Facebook Ads, Bing Ads, RevMob, Ogury, StartApp gibi seçkin düzenli ödeme yapan advertising (reklam kuruluşlarıdır) AdSense banlanacak korkusu ile hareket etmenize gerek yok! reklamlarınızı sürdürebileceğiniz ve gelir el de etmeye devam edebileceğiniz yüzlerce alternatif reklam kuruluşu mevcuttur.

Sürekli ilgi gerektirmez

Web AdSense yönelik çalışanlar bilir gelir kazanırken en önemli sorun siteye ayrılan süre ve kullanıcıların sizden istediği ilgidir uygulama & oyun sektörün de ise oturduğunu yerden günlük 15 dk kadar uygulama analizi ve gelirlerinizin kontrolü yeterli olacaktır teknik bir bilgi birikimi gerektirmemektedir uygulamanız tarafımdan hazırlanır teknik durumlar da sorunlarınız çözülür.

Aylık düzenli gelir kapısı

Mobil sektörün de yatırım gücü ve proje doğrudan gelir elde etmeye amaçlı uygulama veya oyunlar için en önemli unsur "sermaye" olmakla beraber tecrübe kazancı etkileyen faktörlerdendir. Yatırım "reklam maliyetleri" için ayrılan bütçeye ve doğru analiz & stratejiler aracılığıyla gelirlerinizi artırabilir özgün projeler çıkartabilirsiniz.

Yatırım maliyetini kurtarmazsa?

Öncelikle zaten iade garantiniz ve sözleşmeniz bulunuyor siz şartlara uymak dışında herhangi bir risk almıyorsunuz uygulama market de durduğu ve belli çalışmaları yapıldığı her süre içerisin de yatırımını kurtaracaktır yatırım maliyetini kurtarmaması durumun da iade için o günün şartlarına göre tarihi belirliyoruz.. Her ihtimale karşı her iş yolunda gitmeyebilir uygulama kapanır, admob reklam gösterimini durdurur vesaire bu konu da zaten ücretsiz destek ve yardımlar da bulunuyorum.

Gelecek Mobil de!

Konumu daha sonraları yönlenecek sorulara göre güncelleyeceğim buradan daha ayrıntılı bilgiler paylaşacağız.

Bizimle çalışmak istermisiniz?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco.

İLETİŞİME GEÇİN

(+90) 232 570 0148